Telefon: (216) 450 29 20-21    Mail: [email protected]

Uluslararası Tescile İlişkin LAHEY Anlaşması

Endüstriyel Tasarım Tescili, başvuru sahiplerine ulusal bir koruma sağlamaktadır. Bir başka ifadeyle, tasarım koruması sadece tasarımın tescil edildiği ülke sınırları içinde geçerli olmaktadır.
Bu nedenle tasarımın birden fazla ülkede korunması isteniyorsa korunmak istenen ülkelerin ofislerine ayrı ayrı tescil başvurusu yapılması gerekmektedir.

Ancak 01.01.2005 tarihinden itibaren TPE Lahey Anlaşması hükümlerine göre başvuruları kabul etmektedir.

Böylece LAHEY Anlaşması sayesinde başvuru sahiplerine, çok daha az maliyetle ve tek bir başvuru ile birden fazla ülkede tasarımlarını tescil etme imkanı sağlanmıştır.

Nes Danışmanlık

Firmamız, 16 yılı aşkın süredir hizmet sektöründeki tecrübesi ile İstanbul merkezli olarak Türkiye geneline hizmet vermektedir. Öncelikli amacımız Doğru bilgi ,dürüst davranış , kaliteli iş ve en kısa zamanda hizmet vererek kendi alanında örnek bir kuruluş olmaktır. İşimizin gereği olarak hızlı, doğru ve çabuk sonuç alınmasıdır.

Mesleki bilgimizde kenara atılamaz tecrübemizle tüm işlerimizde çözüme ulaşmakta, ayrıca periyodik olarak müşterilerimizi değişen mevzuat ve uygulamalar hakkında bilgilendirmekteyiz. 

E-Bülten

Bizi Takip Etmek için Kayıt Olunuz

İletişim

Adres: Osmanağa Mahallesi Canan Sokak No : 21 D:5 Kadıköy - İSTANBUL

Telefon: (216) 450 29 30

Faks: (212) 245 52 41

Web: nesdanismanlik.com