Telefon: (216) 450 29 20-21    Mail: [email protected]

LABORATUAR BELGESİ

Türk Standardları Enstitüsü’nün ürün belgelendirme hizmetlerinde kullanılmak üzere TS EN ISO/IEC 17025 standardı dikkate alınarak yaptığı belgelendirme sonucunda laboratuara verdiği belgedir. Belgelendirilen laboratuarlar Türk Standardları Enstitüsü’nün ihtiyaç duyması durumunda taşeron laboratuar olarak kullanılmaktadır. Söz konusu belgenin geçerlilik süresi 1 yıldır.

Laboratuvar Belgesi Simgesi; Laboratuvar Belgesi almış laboratuvarların yayınlayacakları deney raporları üzerinde kullanılabilen monogramdır.

Nes Danışmanlık

Firmamız, 16 yılı aşkın süredir hizmet sektöründeki tecrübesi ile İstanbul merkezli olarak Türkiye geneline hizmet vermektedir. Öncelikli amacımız Doğru bilgi ,dürüst davranış , kaliteli iş ve en kısa zamanda hizmet vererek kendi alanında örnek bir kuruluş olmaktır. İşimizin gereği olarak hızlı, doğru ve çabuk sonuç alınmasıdır.

Mesleki bilgimizde kenara atılamaz tecrübemizle tüm işlerimizde çözüme ulaşmakta, ayrıca periyodik olarak müşterilerimizi değişen mevzuat ve uygulamalar hakkında bilgilendirmekteyiz. 

E-Bülten

Bizi Takip Etmek için Kayıt Olunuz

İletişim

Adres: Osmanağa Mahallesi Canan Sokak No : 21 D:5 Kadıköy - İSTANBUL

Telefon: (216) 450 29 30

Faks: (212) 245 52 41

Web: nesdanismanlik.com